صفحه اصلیاخبارانتخاب مهندس محمدرضا احمدی به عنوان شهردار جدید شهر مراغه

انتخاب مهندس محمدرضا احمدی به عنوان شهردار جدید شهر مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه از انتخاب محمدرضا احمدی به عنوان شهردار جدید این شهر طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: وی در حال حاضر طبق قانون سرپرست شهرداری مراغه بوده و صدور حکم شهردار نیازمند طی مراحل قانونی است.
حاج بهمن حسین نژاد با اشاره به اینکه محمدرضا احمدی با رای تمامی اعضا 11 نفری شورای اسلامی شهر مراغه انتخاب شده است، افزود: وی پیش از این شهردار منطقه سه، معاون خدمات شهری، معاون حمل و نقل و ترافیک و معاون امور مالی و اداری شهرداری مراغه بوده است.
به گفته وی اعضا شورای اسلامی شهر مراغه در انتخاب شهردار جدید بر بومی بودن وی اصرار داشتند و شناخت کامل شهردار از فضای اجتماعی و فرهنگی شهر را ضرورری می دانستند.
وی افزود: اعضا شورای اسلامی شهر مراغه از شهردار جدید انتظار اجرای 14 طرح عقب افتاده از جمله پایانه مسافری، خیابان 35 متری الغدیر تا رسالت، جایگاه سوخت فرودگاه سهند، راه دسترسی به استادیوم در حال احداث و چند طرح دیگر را دارند.
وی گفت: طرح بهسازی کانال انزاب نیز که در روز گذشته به بهره برداری رسید از جمله انتظارات اعضای شورای اسلامی شهر مراغه از شهردار جدید بود که در اسرع وقت از سوی وی به مرحله اجرا گذاشته شد.

photo_2016-08-31_15-10-50

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:0
بازديد ديروز:157
كل بازديد ها:304825
حداكثر بازديد روزانه:490