صفحه اصلیاخبارافتتاح پروژه ساماندهی و بهسازی محلات همت (زینال آباد) و گلشن زهرا

افتتاح پروژه ساماندهی و بهسازی محلات همت (زینال آباد) و گلشن زهرا

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین :
پروژه بهسازی و ساماندهی
محلات همت ( زینال آباد ) و گلشن زهرا (س) افتتاح شد
طی مراسمی با حضور مهندس ظفر محمدي معاون استاندار و فرماندار شهرستان ويژه مراغه ، اعضاي شوراي شهر ، شهردار، مديران شهري وجمعی از شهروندان ، پروژه های بهسازي و ساماندهي محلات همت ( زينال آباد ) و گلشن زهرا (س) افتتاح شد. به گزارش روابط عمومي شهرداري در اين مراسم مهندس محمدرضا احمدي شهردار مراغه با اشاره به تلاش های مجموعه مدیریت شهری برای توزیع عادلانه امکانات در مناطق محروم و حاشیه شهر گفت: در این راستا طرح های بهسازی و ساماندهی محلات کمتر توسعه یافته همت(زینال آباد) و گلشن زهرا (س) بر اساس راهبردهای شورای شهر و شهرداری اجرا شده است. محمدرضا احمدی افزود: اجرای فضای سبز، پارک ویژه بازی کودکان و زمین چمن، احداث کانال، جدول گذاری و بهسازی معابر زینال آباد در قالب طرح ساماندهی این منطقه اجرا شده است. وی ادامه داد: در این طرح، 550 متر کانال سازی، پنج هزار متر مکعب خاکبرداری، یک هزار و 600 متر مربع پارک و فضای سبز و 20 هزار مترمربع آسفالت ریزی با 33 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار انجام شده است. وی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی محله گلشن زهرا (س) مراغه توسط شهرداری اضافه کرد: در این طرح یک هزار و 700 مترمربع پارک، 200 متر مربع زمین بازی و 15 هزار متر مربع آسفالت ریزی با 14 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اجرا شده است.DSC_0239

DSC_0248DSC_0264

در اين مراسم مهندس ظفر محمدی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ويژه مراغه نيز ضمن ابراز خوشحالی از اقدام شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در توجه به مناطق کم برخوردار شهر گفت: توجه به مناطق محروم و کم برخوردار از برکات نظام و انقلاب اسلامی است. وی گفت : رسیدگی به مشکلات و توجه به دغدغه ها و مطالبات شهروندان به ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهر از رسالت های مسئولان و مدیران خدمتگزار است. مهندس محمدی افزود: خوشبختانه خدمت به مردم مناطق محروم و ایجاد امکانات لازم برای رفاه ساکنان این مناطق و نیز توجه به فضای موجود در این محلات مورد اهتمام مسئولان و مدیران شهری است. وی خاطرنشان شد : باتوجه به برخی کاستی ها و محرومیت ها در مناطق حاشیه شهر، تلاش بیشتر برای توسعه امکانات شهری، فرهنگی و اجتماعی در این مناطق ضروری است. اين گزارش حاکيست حاج علي عباسي عضو شوراي اسلامي شهر مراغه هم در اين مراسم ضمن تشکر از زحمات شهردار و عوامل شهری گفت: این شورا به مطالبه های دیرینه برخی از اهالی در مناطق حاشیه شهر پاسخگو بوده و توزیع عادلانه امکانات و خدمات شهری را با جدیت مورد توجه قرار داده است. حاج علی عباسی افزود: با احداث و ساماندهی کانال زینال آباد از بروز مشکلات تردد و زیست محیطی ناشی از تجمع آب های سطحی در این منطقه جلوگیری به عمل خواهد آمد . وی توجه به مناطق حاشیه ای و محروم شهر را اقدامی پسندیده در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و خاطرنشان شد : توجه به مناطق حاشیه ای شهر از تردد بی مورد اهالی به مرکز شهر جلوگیری کرده و رضایتمندی عمومی را به دنبال دارد. حاج علی عباسی با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات از وظایف اصلی مسئولان خدمات رسان است، گفت: آبادانی تاثیر گذارترین عامل موثر در افزایش نشاط اجتماعی در مناطق حاشیه ای است و موجب افزایش امید به زندگی، توسعه فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
گزارش روابط عمومی شهرداری حاکیست در انتهای برنامه با اهدای لوح و هدایایی از آقای شاه بخت اسفندیاری خیر اهدا کننده زمین پارک محله ای انزاب ، پیمانکار پروژه و عوامل اجرایی شهرداری تقدیر به عمل آمد .
DSC_0207DSC_0251DSC_0283DSC_0287DSC_0311DSC_0355

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:58
بازديد ديروز:165
كل بازديد ها:307985
حداكثر بازديد روزانه:490