صفحه اصلیاخبارآغاز عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع تجاری خدماتی رفاهی مراغه

آغاز عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع تجاری خدماتی رفاهی مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

با مشارکت شرکت ترکیه ای و شهرداری مراغه
طی مراسمی و با حضور مسئولان شهرستانی، کلنگ مجتمع تجاری، خدماتی و رفاهی با سرمایه گذاری مشترک 900 میلیارد ريالی شرکت ترکیه ای قیزیل اولدوز خاورمیانه و شهرداری مراغه در محل سابق سازمان اتوبوسرانی در اتوبان شهید درخشی به زمین زده شد.

photo5821320298891422103
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه در این آیین با اشاره به وجود زمینه های مستعد برای سرمایه گذاری در منطقه گفت: وجود ظرفیت های مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان موجب ایجاد توسعه پایدار و عمران شهری می شود.
مهندس ظفر محمدی افزود: وجود امنیت پایدار و دیپلماسی فعال دولت تدبیر و امید موجب ایجاد زمینه های توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری مشترک با حضور شرکت های خارجی و خصوصی در کشور شده که نمونه بارز آن احداث این مجتمع تجاری، رفاهی و خدماتی در مراغه است.

photo5821320298891422109
وی ادامه داد: امنیت حاصل شده در کشور، به واسطه مجاهدت های شهیدانی چون شهید محسن حججی در راه اقتدار نظام اسلامی و ایستادگی در برابر تهدیدات و توطئه های استکبار جهانی محقق شده است.
وی گفت: ایجاد ارتباطات جهانی پس از برجام و حضور شرکت های سرمایه گذار خارجی برای توسعه سرمایه گذاری و بخش های مختلف اقتصادی نوید شکوفایی اقتصادی را در جامعه می دهد.
وی افزود: با بهره برداری از طرح های بزرگ عمرانی و خدماتی از جمله بخش درمانی و بیمارستانی و نیز آزادراه مراغه هشترود، آینده روشنی برای بازگشت مراغه به دوران درخشان این شهرستان در پیش است.
شهردار مراغه نیز در این آیین با اشاره به لزوم سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های عمرانی و خدمات شهری گفت: ایجاد زمینه مستعد برای این امر موجب توسعه شهری و ایجاد درآمدهای پایدار برای مجموعه خدمات شهری برای ارائه خدمات به شهروندان می شود.

01
مهندس محمدرضا احمدی با اشاره به اجرای طرح مجتمع تجاری، خدماتی و رفاهی در مراغه با مشارکت یک شرکت ترکیه ای در این شهرستان افزود: این طرح با مشارکت 900 میلیارد ريالی شرکت قیزیل اولدوز این کشور شامل 85 درصد از مجموع سرمایه گذاری و 240 میلیارد ريالی شهرداری شامل 15 درصد از کل سرمایه گذاری شامل زمین طرح و صدور پروانه آن بوده، در مدت چهار سال اجرا می شود.
وی ادامه داد: این مجتمع بزرگ در 13 طبقه و در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع و با زیربنای 66 هزار متربع احداث می شود که شامل بخش های مختلف از جمله پارکینگ، سالن و زمین بازی کودکان، رستوران و هتل براساس استانداردهای بین المللی خواهد بود.

02
مهندس احمدی اضافه کرد: قرارداد اجرایی این طرح چهارساله بوده که در سه ماه اینده نقشه های نهایی آماده شده و پروانه احداث آن صادر خواهد شد.
وی گفت: هم اکنون نیز آزمایشات مکانیک خاک این طرح توسط شرکت سرمایه گذار انجام شده و عملیات اجرایی آن نیز از امروز با عملیات خاکبرداری و گودبرداری آن آغاز می شود.
شهردار مراغه افزود: با آغاز عملیات اجرایی این طرح در مدت چهار سال برای 150 نفر به صورت مستقیم و پس از بهره برداری از این مجتمع نیز برای 300 نفر به صورت مستقیم در این شهرستان اشتغال زایی خواهد شد.

070603040508

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:58
بازديد ديروز:165
كل بازديد ها:307985
حداكثر بازديد روزانه:490