صفحه اصلیاخباربرگزاری مراسم تجلیل از فرزندان شاهد و خانواده های شهدای شهرداری مراغه

برگزاری مراسم تجلیل از فرزندان شاهد و خانواده های شهدای شهرداری مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

DSC_0110

DSC_0148شهردار : سربلندی و امنیتی که امروز داریم مرهون خون پاک شهدا و فداکاری های خانواده های آنهاست

همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین طالعی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر مراغه و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران شهرستان مراسم تجلیل از فرزندان شاهد و خانواده های شهدای شهرداری مراغه برگزار شد .

DSC_0153DSC_0191

به گزارش روابط عمومی شهرداری مراغه دراین مراسم مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان با ایمان راسخ و پشتوانه مردمی به پیروزی های زیادی دست یافتند و با ایستادگی در برابر دشمن از کیان میهن اسلامی دفاع کردند.

وی افزود : عزت و بزرگداشت خانواده معظم شهدا مختص دفاع مقدس نیست بلکه در تمام دوران شهدا و یادگاران آنها برای ملت ایران قابل احترام هستند چرا که سربلندی و امنیتی که امروز داریم مرهون خون پاک شهدا و فداکاری های خانواده های آنهاست.

شهردار مراغه به نقش تاثیر گذار فرزندان شهدا در جامعه امروزی اشاره کرد و افزود : فرزندان شهدا باید با استقامت و کار و تلاش راه پدران خود را ادامه دهند و برای عمران و آبادانی کشور وارد عرصه شوند.

DSC_0186DSC_0182

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه نیز در این مراسم  گفت: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی را مدیون رشادت ها و از خود گذشتگی های مادران و خانواده هایی هستیم که با فرزندان خود را در راه دفاع از انقلاب و نظام فدا کردند.

حجت الاسلام والمسلمین طالعی افزود: با وحدت و همدلی مردم و مسئولان نظام و نیز با اتحاد نسل انقلابی و نسل چهارم انقلاب می توانیم به قله های پیشرفت و تعالی دست یابیم و از آرمان های انقلاب و افکار آزادی خواه اسلام و جهان بشریت دفاع کنیم.

وی ادامه داد : اگر آگاه نباشیم جریان هشت سال جنگ تحمیلی و عاشورایی دیگر تکرار خواهد شد و باید با اتکا به توان نیروهای داخلی و جوانان ایران اسلامی در مقابل جریانات نفوذی مقابله کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین طالعی افزود: هشت سال دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در آن هشت سال نشانگر قدرت و اقتدار ایران اسلامی است و باید در عرصه های گوناگون و به خصوص در عرصه اقتصادی و مبارزه با تحریم ها با انسجام و وحدت ملی در مقابل دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایستادگی کنیم.

در این مراسم از فرزندان معظم شهدای شهرداری مراغه و خانواده های آنها تجلیل و قدردانی شد.

DSC_0209DSC_0214DSC_0217DSC_0232DSC_0241

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:58
بازديد ديروز:165
كل بازديد ها:307985
حداكثر بازديد روزانه:490