صفحه اصلیاخبارگرامیداشت مقام بسیج از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه

گرامیداشت مقام بسیج از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

شهردارمراغه : تفکر بسیجی و مدیریت جهادی تنها راه تحقق اقتصاد مقاومتی است

طی مراسمی با حضور سرهنگ پاسدار رضا سامی فرمانده سپاه ناحیه مراغه ، اعضای شورای شهر و جمعی از کارکنان بسیجی شهرداری مراغه هفته بسیج گرامی داشته شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری در این مراسم مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه طی سخنانی  با اشاره به اینکه بسیج در همه دوران‌های انقلاب اسلامی نقش مهم و تاثیرگذاری در حفاظت از جمهوری اسلامی داشته است گفت : بسیج در هشت سال دفاع مقدس و در انواع ترفندهای دشمنان با اقتدار در مقابل آنها ایستاد و نقش این نهاد مقدس در خنثی کردن فتنه‌ها و ترفندهای گوناگون بر کسی پوشیده نیست.

DSC_1409DSC_1427

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت نیل به اقتصاد مقاومتی ، تفکر بسیجی و مدیریت جهادی را تنها راه تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه دانسته و بر تلاش مضاعف کارکنان بسیجی شهرداری در این راستا تاکید کرد .

فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز در این جلسه با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ بسیجی در سازمان ها و نهادهای خدمات رسان گفت: نهادینه شدن تفکر بسیجی در ادارات، زمینه ساز خدمت رسانی صادقانه به مردم در جامعه اسلامی است.

سرهنگ پاسدار رضا سامی افزود: وجود فرهنگ ناب بسیجی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه کارمندان ادارات و نهادها، نیازمند تبیین و ترویج گفتمان انقلابی و اسلامی است.

وی با بیان اینکه تحریف مبانی انقلاب مهم ترین تهدید پیش روی نظام و جامعه اسلامی است ادامه داد: قدرت معنویت و گفتمان انقلابی اساسی ترین راهبرد برای مقابله و ایستادگی در برابر تهدیدها و توطئه های نظام سلطه در عصر حاضر است.

وی اضافه کرد: در راستای تقویت گفتمان انقلابی در جامعه، نباید اجازه دهیم که تفکر و فرهنگ غنی بسیجی در جامعه کند و یا متوقف شود.

DSC_1462

وی گفت: امروز جهان اسلام به محوریت ایران اسلامی در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های قدرت در دنیا بوده و این امر نتیجه وجود قدرتی عظیم همانند تفکر بسیجی و معنویت موجود در بین آحاد امت اسلامی است.

سرهنگ سامی افزود: قدرت نرم نظام اسلامی در قالب معنویت و فرهنگ بسیجی، قدرتی سخت و بازدارنده را برای کشورمان در برابر قدرت های پوشالی دنیا و منطقه فراهم ساخته است.

وی ادامه داد: تفکر بسیجی فراتر از مرزهای جغرافیایی در کشورهای منطقه از جمله عراق و سوریه الهام بخش ملت ها برای ایستادگی در برابر توطئه های نظام سلطه و گروه های تروریستی و تکفیری شده است.

وی اضافه کرد: محرومیت زدایی، ارتقای سطح سلامت جامعه، عمران و سازندگی در کنار قدرت بازدارندگی از رسالت های بسیج در جامعه اسلامی بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این آیین گفت: وجود تفکر بسیجی در شهرداری به عنوان نهادی خدمتگزار، افتخاری برای جامعه کارمندی است.

DSC_1442

یحیی غلامی افزود: بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس و نیز دوران پس از آن نقش مهمی در شکست توطئه های دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب د اشته اند.

وی ادامه داد: دشمن برای ضربه زدن به نظام و جامعه اسلامی و ارزش ها و آرمان های انقلاب در تلاش بوده لیکن این توطئه با تفکر بسجی محکوم به شکست است.

وی اضافه کرد: امروز نیز تفکر سازنده بسیجی در دوران سازندگی و خدمت رسانی صادقانه به آحاد جامعه، نقش موثری ایفا کرده است.

 

DSC_1483DSC_1505DSC_1514DSC_1519DSC_1528DSC_1560

در این مراسم از کارمندان بسیجی شهرداری مراغه تجلیل شد و طی مراسمی دیگر سپاسداشتی از بانوان بسیجی هم برقرار گردید

DSC_1573DSC_1578DSC_1595DSC_1602DSC_1607

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:108
بازديد ديروز:96
كل بازديد ها:308510
حداكثر بازديد روزانه:490