صفحه اصلیاخبارافتتاح پروژه تعریض پل شهرداری مراغه

افتتاح پروژه تعریض پل شهرداری مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

مهندس احمدی شهردار مراغه : امروز، شهرداری ها در خط مقدم خدمت رسانی به مردم قرار گرفته اند
_3
طي مراسمي با حضور مسئولان شهرستانی و به مناسبت ایام پربرکت دهه فجر پروژه تعریض پل شهرداری مراغه افتتاح شد . به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر ؛ مهندس محمد رضا احمدی شهردار مراغه دراين مراسم گفت : دهه فجر دهه وحدت آفرینی، امید بخشی و انسجام امت اسلامی برای پیروی از آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهیدان و رهبری معظم انقلاب، و مقابله با استکبار جهانی است وتقارن این دهه با ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان معارف و سیره فاطمی و اندیشه‌های معنوی و سیاسی حضرت امام خمینی (ره) است. شهردار مراغه افزود: امروز شهرداری ها در خط مقدم خدمت رسانی به مردم قرار گرفته اند و مردم این خدمات گسترده را در لحظه لحظه زندگی شان درک می کنند به گونه ای که در نزد افکار عمومی شهرداری ها از سازمان های صرفا خدماتی به نهادهای تاثیر گذار فرهنگی اجتماعی در یک جامعه شهری تبدیل شده اند . وی گفت: از آنجاییکه خدمات و فعالیت های شهرداری ها می تواند مبنای مهمی برای ارزیابی عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در بخش ها و حوزه های مختلف باشد لذا این امر مهم احساس مسئولیت اینجانب و کارکنان خانواده بزرگ شهرداری را برای پاسخگویی به بخش بیشتری از مطالبات مردم بیش از پیش تقویت و برجسته کرده است . مهندس محمدرضا احمدی ادامه داد : همه مدیران و مسئولین نظام بویژه مجموعه مدیریت هر مدیری وظیفه است که با تلاش برای بهبود محیط زندگی مردم زمینه های رضایتمندی هرچه بیشتر مردم را از نظام و کارگزاران نظام بوجود آورند. وی تصریح کرد : شهرداری مراغه در دوره مدیریتی جدید با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رعایت اقتصاد مقاومتی با تعیین سیاست کاری خود مبنی بر توزیع عادلانه امکانات و خدمات در تمامی نقاط شهر و پرهیز از هرگونه بخشی نگری ، به حول قوه الهی توانسته است جایگاه خوبی را نزد افکار عمومی از آن خود سازد که این توفیق حاصل نمی شد مگر با کار جهادی و تلاش شبانه روزی همکاران زحمتکش در بخش های مختلف مدیریت شهری ، حمایت های فرماندار محترم و اعضای دلسوز شورای اسلامی شهر ، تعامل و همکاری صادقانه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان ، همدلی صادقانه مردم و تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری به راحتی گذشت . مهندس احمدی در خاتمه ضمن تشکر و قدردانی از تمامی دست اندرکاران پروژه تعریض پل میدان شهرداری به مشخصات این پروژه اشاره کرده و افزود عملیات اجرایی تعریض پل به همت همکاران ارجمند شهرداری در کوتاه ترین زمان و ایجاد کمترین مزاحمت به همشهریان محترم با صرف اعتباری بالغ بر1 و نیم میلیارد ریال اجرا شده است که به عنوان عیدی مجموعه مدیریت شهری به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به پیشگاه مردم شریف و قدرشناس مراغه تقدیم می گردد .
_5
 معاون استاندار و فرماندار شهرستان ويژه مراغه نيز در اين مراسم گفت : برای مقابله با توطئه های استکبار جهانی و افکار تفرقه افکنانه دشمنان، مسئولان باید با برنامه ریزی های لازم، زمینه های اقتصادی و اشتغال را در جامعه فراهم آورند. مهندس ظفر محمدي مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان را یکی از مهمترین دغدغه های کشورعنوان کرد و افزود : تمامی مسئولان به عنوان مجریان طرح های مختلف در کشور باید برای بهبود وضعیت معیشت مردم و اشتغال جوانان به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه های کشور تلاش کنند. وی همچنین حل مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع در ادارات را وظیفه مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی عنوان کرد و افزود : تکریم ارباب رجوع فرآینده پیچیده و برنامه ریزی شده ای نیست و تنها با انجام به هنگام خواسته و یا راهنمایی ارباب رجوع می توان وی را تکریم و رضایت خداوند را جلب کرد. در این مراسم حاج یحیی غلامی رئیس شورای اسلامی شهر مراغه نيز ضمن اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه پر برکت فجر این مناسبت را بستری مناسب برای ارائه پیام معنوی انقلاب اسلامی دانست و افزود : سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار هم جانبه و اقتصاد مقاومتی است، وی در ادامه گفت: دهه فجر تجلی وحدت و میثاق مردم با انقلاب است. دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادت‌های یک ملت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک کنند رئیس شورای اسلامی شهر مراغه در ادامه ضمن تقدیرو تشکر از عملکرد شهردار و سایر کارکنان خدوم شهرداری مراغه درعملیات تعریض پل شهرداری تعامل هر چه بیشتر ادارات و نهادهای مختلف با شهرداری را خواستار شد و افزود همکاری و هماهنگی سایر ادارات با شهرداری موجب جلب رضايت شهروندان و تامين رفاه و آسايش هر چه بیشتر شهروندان فهیم مراغه ای خواهد شد.
_1

_11_12_13

مشخصات فنی پروژه تعریض پل میدان شهرداری : - طول پل 45 متر با سه دهنه ، عرض پل 32 متر (23 متر تعریض از هر طرف 11.5 متر و 9 متر قسمت قدیمی) - حجم عملیات بنایی سنگی پل 1200 متر مکعب - حجم بتن ریزی 590 متر مکعب - مقدار میلگرد مصرفی 102 تن - قالبندی تیرهای یش ساخته ل 1550 متر مربع - قابلبندی عرشه 800متر مربع با ورق فلزی موج دار - قالبندی بالشتک ها ، فریم ها ، کنسولها و شناژهای کناری 700 متر مربع - تعداد تیرهای بتن آرمه یش ساخته 51 تیر - حجم عملیات بنای اطراف پل سنگی شامل آب بندها و دیوار رمپ های قدیمی و دیوارهای حاشیه ای و وسطی فضای سبز اطرلف پل 700متر مکعب - کف پوش اجرا شده 1100متر مربع - جدول گذاری و اجرای بتن پیش ساخته (سنگ لحد)900 متر - اعتبار هزینه شده در پل 1 میلیارد تومان - اعتبار هزینه شده در اطراف پل 150 میلیون تومان

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:54
بازديد ديروز:165
كل بازديد ها:307981
حداكثر بازديد روزانه:490